Podporující podvědomí & novinky ze světa PSYCH-K® ❤

26.08.2022

Milí příznivci PSYCH-K®, ️❤️ jdu se s vámi s velikou radostí a NADŠENÍM podělit o několik novinek...

Je jich mnoho, tak posílám výčet alespoň několika z nich.


(1) Absolvovala jsem HEALTH AND WELLBEING PSYCH-K® WORKSHOP!
🧠 Už jsou to dva měsíce, co jsem dostala do rukou další obrovské nástroje pro uchopení (nejen) zdravotních stavů, které ve svých životech zažíváme.
Ať se jedná o alergii, úraz, chronickou záležitost, před/po operační stavy, bolesti, nadváhu, závislost, diagnózy jakéhokoliv charakteru - na vše si lze posvítit a podívat holistickým - tedy CELOSTNÍM - zrakem.
🧠Školení probíhalo pod vedením samotného ředitele PSYCH-K® Centre International - Duccio Locati, D. O. Je jediným člověkem na světě, který vede a vyučuje tento seminář (je kladen veliký důraz na kvalitu) a letos se odehrál historicky poprvé u nás v ČR.
🧠 Nyní se tedy v naší zemi nachází zhruba tolik facilitátorů (disponujícími těmito zdravotními protokoly a poskytující sezení lidem), kolik máte dohromady prstů na svém těle.
🧠 Naše tělo není nikdy vadné - není nemocné jen tak pro nic za nic... Má to svůj důvod a samozřejmě také řešení. Je to dokonalý stroj.
🧠 Pokud například člověka bolí rameno, nejprve si vezme prášek, po určité době navštíví lékaře a může následovat i operace. A -- problém se vrátí -- pro skutečné vyřešení je totiž zapotřebí převzít "vzkaz", který se tím vším skrývá.
🧠 Zprávy vyřčené lékaři jdou rovnou do našeho podvědomí. Což samozřejmě výrazně ovlivňuje zdravotní stav člověka.
🧠 Na sezení záměrně nepoužíváme název nemoci, ale označení "zdravotní s
tav".

Duccio Locati
Duccio Locati

(2) Další novinkou je nová záložka REFERENCE na mých webových stránkách.
Můžete zde ochutnat a inspirovat se příběhy lidí, kterak jim PSYCH-K® v životě pomohlo.
🧠 Začíst se můžete rovnou zde: https://www.podporujici-podvedomi.cz/reference/


(3) Splnil se mi obrovský sen a na chvíli jsem samou radostí ani nedýchala.
🧠 Setkala jsem se osobně s Brucem Liptonem!
🧠 Světově nejvýraznějším propagátorem PSYCH-K® metody.
🧠 Vyjádřil obrovské nadšení a díky za moje rozhodnutí pracovat právě s touto metodou. Je to za něj "Best job ever." A za mě rozhodně také.
🧠 Je s ním sranda!


Pro dnešek je to ode mne vše. 🙂
Mějte se krásně a pokud byste si přáli a rozhodli se si svoji cestu urychlit a usnadnit v jakékoliv oblasti svého života - těším se na Vás s otevřenou náručí i srdcem.
Však mě znáte...
😉

S láskou, Monika ❤
průvodce světem PSYCH-K®DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: v souladu s novou legislativou týkající se ochrany osobních údajů (GDPR) potřebuji pro zasílání emailů Váš souhlas. V případě, že si nepřejete tyto emaily dostávat, odpovězte prosím na tento email tak, že napíšete: "Odhlásit".