CORE BALANC

06.12.2022

BALANC CORE PŘESVĚDČENÍ je efektivní a mocný způsob, jak identifikovat a změnit "core přesvědčení", která nás mohou blokovat na cestě k našim životním cílům.

Jak sám název říká - pracujeme s "core" přesvědčeními - tedy základními a životně důležitými tématy, jako jsou sebeláska, odpuštění, důvěra v život, spojení s božskou inteligencí atd.
Balanc obsahuje 13 párů přesvědčení zahrnujících právě tyto oblasti.

Jako takový, bez specifického zadání, se zpravidla dělá jednou za život. Podvědomá mysl si obvykle vybere tento balanc, když je systém připravený na významnou změnu týkající se jeho základních hodnot v krátkém časovém období.

Celkově je proces rozdělen na pět částí.

Délka procesu je velmi individuální,
většinou trvá 60 - 90 minut.

Cena tohoto balancu je 3 000,- Kč.

Pokud si podvědomá mysl zvolí tento balanc i pro jakýkoliv konkrétní cíl, jednotlivá přesvědčení Core balancu se vztahují k tomuto cíli.

Balanc provádíme v leže na zádech (čistě pro vysoké množství svalových testování).
Mám pro tyto účely k dispozici velmi příjemnou místnost s pohodlným lehátkem.Mám s tímto procesem nádherné zkušenosti - připojuji jednu z referencí pro ilustraci:

"Když jsem od Vás po tom balancu odjížděla, říkala jsem si, jak asi poznám, že se něco změnilo. A měla jsem i trochu pochyby, protože vlastně neexistoval žádný akční krok, podle kterého bych si mohla všimnout změn. Změny ale opravdu přišly. Sice šlo o úplné drobnosti až nuance, ale ty drobnosti a nuance mi velmi zlepšily kvalitu života.
Hned v tramvaji jsem si všimla, že začínám přemýšlet nějak jinak. Měla jsem ještě nějaké obíhačky po městě a povinnosti, ale zároveň jsem už docela pociťovala hlad. Obvykle bych dala přednost povinnostem a ani bych se sama sebe neptala na názor. Nejdřív povinnosti, jídlo až pak, pokud zbyde čas. Ale tentokrát mi přišlo naprosto logické se jít nejdřív najíst, jako by se mi změnily priority. A teprve až když jsem vešla do restaurace a chtěla si vybrat jídlo, jsem si uvědomila, že tohle mi opravdu není podobné. Tohle já nedělám. Nikdy předtím bych sama do restaurace nešla. Na školních výletech, když jsme mívali rozchod na jídlo, jsem byla vždycky ztracená a obvykle jsem skončila s houskou a kefírem někde na lavičce pod stromem. A časem jsem tenhle problém úplně zazdila a sama před sebou se vždycky obhajovala, že nechodím jíst ven proto, že je to zbytečně drahé. Jako by tam ani žádný psychický problém nebyl. Takže takto moje změny započaly. Změna priorit a vůbec to, že jsem dokázala začít jíst v podnicích, aniž bych se do toho tlačila. Šlo to úplně přirozeně.
V následujících dnech jsem si všimla, že se mi nejspíš hodně vyčistila energie, protože na mě začali lidé (na ulici, na úřadech, v podnicích) reagovat úplně jinak, jakoby víc mile a přátelsky. Dokonce si toho všimli i moji přátelé a udivovalo je to. Ale nebylo to tím, že bych se snad chovala víc mile já, naopak mi přišlo, že se snad ani neusmívám, že se nenutím do žádných přehnaně přátelských gest. Byla jsem prostě jen přirozená a v pohodě. Dřív se ke mně lidé chovali spíš lhostejně nebo na mě bývali nepříjemní (taková ta klasika na úřadech, nevrlé prodavačky, atakující opilí muži na ulici). A já jsem dávala hodně energie do toho, abych si zachovala pozitivní naladění, což mě často vysilovalo. Dnes bych řekla, že stres z komunikace s lidmi téměř zmizel.
Dále u mě nejspíš úplně zmizela klaustrofobie a přestalo se mi dělat špatně v autobusech (na serpentinách, při jízdě pozadu, nebo když si čtu). Prostě se toho změnilo hodně... dokonce i takové "nepatrné problémky", které jsem nepovažovala za podstatné, ale jejich odstraněním se mi teď žije lépe. Core belief bych doporučila asi úplně každému, kdo chce zažít osvěžující restart a zharmonizovat si život."

Lenka